piątek, 3 maja 2013

Mecz o "6" punktów

Garbarz Zembrzyce - Górnik Wieliczka

27 kwietnia o 17:00 rozegraliśmy kolejny ligowy mecz z Górnikiem Wieliczką. Był to dla nas mecz o tzw. "6" punktów. Górnik wyprzedzał nas o trzy punkty. Niestety nie wyszedłem w pierwszym składzie. Od początku mecz był wyrównany. Do przerwy utrzymał się wynik 1:1. *Niestety* pod koniec pierwszej połowy kontuzji dostał jeden z naszych obrońców. Miałem go zastąpić.... - rozgrzewka 15 minut. Najważniejsze, żeby wejść w mecz i być spokojnym. Udało się, na początku drugiej połowy strzeliliśmy bramkę na 2:1 i taki wynik utrzymał się do końca. Spotkanie uważam za udane, zagrałem solidne 45 minut. Po dwóch pierwszych remisach wkońcu zgarnęliśmy pełną pulę. xx