piątek, 3 maja 2013

Derby "pod okręgu"

Iskra Klecza Dolna - Garbarz Zembrzyce

W środę 1 maja wyjechaliśmy na mecz do Kleczy Dolnej. Z racji pozycji w naszej tabeli potrzebowaliśmy trzech punktów. Iskra nie wygrała jeszcze żadnego meczu w tej rundzie. Wyszliśmy ustawieniem 4-5-1. Niestety nie znalazłem się w pierwszej jedenastce. Szybko straciliśmy pierwszą bramkę. Po upływie 10 minut następną... I takim sposobem zakończyliśmy pierwszą połowę. W przerwie trener musiał dokonać jakichś roszad w składzie. Zmieniliśmy ustawienie na 4-4-2. Wszedłem na boisko w 46'. Zanotowałem kolejny dobry występ, nie straciliśmy bramki w drugiej połowie. Niestety - mimo tego, iż całe 45 minut "siedzieliśmy" na przeciwniku - nie udało nam się strzelić bramki. Była to nasza pierwsze porażka w tej rundzie - 2:0 dla gospodarzy. Zagrałem solidnie. xx

Składy:
B. Kaźmierczak - K. Lenik, P. Gaździcki, A. Sadowski (środek obrony, w II połowie na pozycji napastnika), J. Urbaniec - M. Nawrocki (60' P. Kotlarczyk), M.  Pieczara, F. Kasiński, P. Jurasz - M. Sala (46' M. Gajewski na środek obrony), S. Puda

Iskra Klecza Dolna 2:0 Garbarz Zembrzyce