sobota, 11 maja 2013

Ciężki wyjazd

Orzeł Piaski Wielkie - Garbarz Zembrzyce

Kolejny sobotni wieczór - 11 maja. Mecz z Orłem zajmującym 3 pozycję w ligowej tabeli. Przez widzów byliśmy skazani na porażkę. Cała drużyna zmobilizowana. Bardzo dobre wejście w mecz. Już w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić 2/3 do zera. Skutecznością jednak nie zabłysnęliśmy. Na szczęście do połowy prowadzimy 1:0. Wszedłem na boisko na cała drugą połowę. Niestety w około 70' minucie piłka po stałym fragmencie i główce przeciwnika wylądowała w naszej bramce. Mecz zakończony wynikiem 1:1. Niedosyt - tak można nazwać ten wyjazd. Kolejny dobry występ w moim wykonaniu - jednak przyznam, że gorszy od poprzednich. xx